:
Записатись на прийом
Задати питання
Зворотній дзвінок
Контакти
Пошук по сайту
#
ru | ua
C
Меню
вул. Ділова, буд. 5-Б
Запис на прийом

Дитяча офтальмологія в клініці «Ексімер»

Якісний зір – це неодмінна умова для повноцінного життя і розвитку кожної дитини. Дитина пізнає світ завдяки зору, отримує знання і набуває навичок для реалізації своїх планів у дорослому житті. Тому можна з впевненістю сказати, що високий зір – ключ до щасливого майбутнього, адже низький зір в деяких випадках може стати перешкодою до досягнення значних результатів в житті та професії.

Для вирішення дитячих проблем із зором офтальмологічна клініка «Ексімер» створила спеціалізований дитячий центр – клініку дитячої офтальмології «Ексімер KIDS».

Клініка дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» — це:

В клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» працюють лікарі-офтальмологи, які спеціалізуються саме на дитячому зорі та чудово розуміються в психології маленьких пацієнтів. Це дозволяє проводити діагностику і лікування найбільш ефективно і максимально комфортно як для дітей, так і для їх батьків.

Лікарі клініки дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» займаються лікуванням короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості, амбліопії, а також інших офтальмологічних захворювань у дітей. Підхід до вирішення проблем дитячого зору значно відрізняється від дорослого: через більшу пластичність (податливість) зорової системи дітей і її властивостей до змін. Комплекс лікувальних мір складається з терапевтичного лікування та корекції зору за допомогою окулярів та контактних лінз, хірургічні методи використовуються за певними показниками. Сучасні методики, що використовуються в комплексному лікуванні – повністю безпечні, а ефект від лікування надійний та стабільний.

Діагностика в клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» Зорова система дитини значно більше схильна до змін, ніж у дорослого, тому дітям рекомендується перевіряти зір один раз на рік. Регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж регулярні щеплення та відвідування педіатра.

Діагностика в клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» виконується за допомогою комплексної високоточної апаратури світового рівня. Це дозволяє отримати повну інформацію про стан зору дитини, виявити більшість зорових захворювань на ранніх стадіях та визначити потенційні загрози дитячому зору.

Зміни рефракції ока, довжини очного яблука, кривизни рогівки, глибини передньої камери дозволяють виявити рефракційні порушення. Особлива увага приділяється перевірці бінокулярних функцій, тобто властивість мозку створювати єдину «картинку» з тих, що бачить кожне око окремо. Сучасні дослідження обов`язково передбачають огляд при розширених зіницях з використанням препаратів нового покоління.

Всі діагностичні заходи в клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводяться безконтактними методами.

На основі даних діагностики складається повна картина зору у дитини. Інформація про кожного пацієнта зберігається в електронній базі клініки. Це дає можливість лікарям стежити за змінами зору в динаміці.

У клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» лікарі-офтальмологи допоможуть правильно підібрати окуляри або контактні лінзи для корекції аномалії рефракції (короткозорості, далекозорості або астигматизму) у дитини.

Терапевтичне лікування

У дитинстві зір ще тільки формується, тому саме в цей час його виправлення найбільш ефективне без хірургічного втручання, за допомогою терапевтичних методик і комплексної стимуляції зору. Всі процедури, що застосовуються в клініках дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» для лікування дітей, безпечні та безболісні.

Терапевтичне лікування

На сьогоднішній день клініка дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» володіє найширшими можливостями для проведення апаратного (безопераційного) лікування очних захворювань у дітей та підлітків за допомогою унікальних приладів для лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, косоокості, тренування бінокулярного зору, відновлення акомодації очей, підвищення гостроти зору.

Сіноптофор используется в комплексе лечебных тренировок, при помощи которых происходит слияние двух изображений в одно. Он тренирует зрение при косоглазии, улучшает общую подвижность глаз.

Лазерна терапія сприяє активізації роботи сітківки, завдяки чому підвищується гострота зору. Застосовується при спазмі, парезі та наявності акомодації.

Електростимуляція незаменима при дистрофических и атрофических процессах в сетчатке и зрительном нерве, так как под воздействием электрического поля повышается эластичность кровеносных сосудов.

Магнітотерапія применяется для улучшения кровотока по сосудам, а также кровоснабжения головного мозга и зрительной системы.

Вакуумний масаж улучшает кровоснабжение глаз, снимает зрительное напряжение и усталость, повышает работоспособность зрительной системы.

Комп'ютерні програми восстанавливают бинокулярные функции, развивают стереоскопическое зрение.

Унікальний апарат «РЕАМЕД», що працює за принципом біологічного зворотного зв'язку, дає змогу нормалізувати роботу центральних відділів головного мозку, що відповідають за зір, для профілактики і лікування спазму акомодації, амбліопії, короткозорості, далекозорості, астигматизму та інших захворювань зорової системи.

Хірургічне лікування очних захворювань у дітей

Операції з приводу дитячих офтальмологічних захворювань (косоокість, склеропластика) в клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводяться тільки в тому випадку, якщо стан зорової системи перешкоджає розвитку нормального зору у дитини. Всі хірургічні втручання повністю безпечні, виконуються без госпіталізації, в режимі «одного дня».

У клініці виконуються операції з хірургічного виправлення косоокості будь-якого ступеня складності в тих випадках, коли іншими способами неможливо домогтися бажаного результату.

Склеропластика у дітей виконується для зупинки прогресуючої короткозорості, якщо зір погіршується більш ніж на одну діоптрію в рік і заважає нормальному розвитку зорової системи дитини. Мета цієї методики - зміцнити задній сегмент склери ока і активізувати обмін речовин в оболонках очного яблука.

Спеціалісти клініки також виконують унікальні операції з лікування вроджених захворювань, в тому числі катаракти. В клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» операцію з видалення вродженої катаракти виконують за допомогою безпечної та ефективної методики — ультразвукової факоемульсифікації. Найкраще в своєму класі обладнання та найвищий професіоналізм хірургів дозволяють виконувати таку операцію навіть малюкам віком до шести місяців.

Вартість послуг

Послуга Ціна (грн.) Диск. карта
Послуга
Ціна (грн.) Диск. карта
Дитяче відділення
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога
700 665
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога
Диск. карта
665 грн.
Ціна (грн.)
700 грн.
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога
480 432
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога
Диск. карта
432 грн.
Ціна (грн.)
480 грн.
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (динамічне спостереження після лікування)
420 378
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (динамічне спостереження після лікування)
Диск. карта
378 грн.
Ціна (грн.)
420 грн.
Консультація завідуючого відділенням Прожоги С. А.
?
Після проведення обстеження в клініці
250 225
Консультація завідуючого відділенням Прожоги С. А.
?
Після проведення обстеження в клініці
Диск. карта
225 грн.
Ціна (грн.)
250 грн.Посилання на повний прайс-лист
Лікарі-офтальмологи клініки «Ексімер»:
Провідний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Запис на прийом Задати питання
Питання по темі
Кіра Є.

У дитини (2,5 роки) далекозорість +6. Чи обов'язково одягати окуляри в цьому віці

Відповідь клініки

Гіперметропія (далекозорість) у дітей раннього віку фізіологічна, вона необхідна для нормального розвитку ока. У вашому випадку її величина більше ніж допустима норма (при високих її значеннях є ризик розвитку косоокості), тому потрібні окуляри. Оптична корекція зору у дітей - важлива частина лікувального процесу. Ні в якому разі не можна нехтувати носінням окулярів або порушувати приписаний лікарем режим!

Ірина Н.

Багато говорять і пишуть про те, що маленькій дитині не можна дивитися телевізор. Поясніть, будь ласка, чому?

Відповідь клініки

Око людини ідеально пристосовано для зору вдалину, тому що тільки в цьому випадку процес розпізнавання предметів є таким же пасивним, як наприклад сприйняття звуку. Для того, щоб дивитися зблизька, дитячому оку доводиться включати додатковий адаптаційний механізм - задіяти фокусувальний апарат. Коли маленька дитина проводить час перед телевізором, її непристосовані до таких перевантажень очі непомірно перенапружуються, і сигналізують про це в мозок. Намагаючись знизити навантаження, мозок дає сигнал на подовження очного яблука, завдяки чому фокус потраплятиме на сітківку без додаткових м'язових зусиль. Очне яблуко дитини починає витягуватися, око стає короткозорим, пристосовуючись до необхідності багато працювати поблизу. Розпочавшись одного разу, цей процес триває: склера (щільна оболонка ока , яка захищає його від несприятливих впливів) стає менш міцною, продовжує розтягуватися, а отже, короткозорість прогресує.

Марія Іпполітова
У доньки на лівому оці вроджена міопія (-6), правий (+1). Чим небезпечний такий перепад між лівим і правим оком?
Відповідь клініки

При такій значній різниці в діоптріях носіння окулярів є основним доступним за віком методом лікування. Вашій донці необхідно носити окуляри, тому що в іншому випадку на лівому оці сформується стійке зниження зору. У подібних випадках призначається оклюзія (закривання або заклеювання) ока, яке краще бачить, на 20-40 хвилин 1-2 рази на день протягом одного-двох з половиною місяців. Ця процедура призначається і строго контролюється дитячим лікарем-офтальмологом.
Після трьох років дитині будуть доступні апаратні методи лікування короткозорості. Для цього в клініці «Ексімер KIDS» працює цілий комплекс сучасного обладнання. І діагностика , і лікування проходять за спеціальними ігровими програмами. Застосовуються такі терапевтичні процедури, як лазерна, ультразвукова та інфрачервона лазерна терапія, лазерна стимуляція, вакуумний масаж, магнітотерапія, електростимуляція - їх ефективність визнана на російському і міжнародному рівнях. Дуже важливо ставитися до лікування відповідально, не пропускати обов'язкові огляди і виконувати процедури, котрі призначені лікуючим лікарем. Такий систематичний підхід - гарантія того, що проблема буде усунена, а ефект від лікування закріплений. Нормалізація зору дитини можлива при активній участі в лікуванні лікарів і батьків.

Татьяна О.

Сыну поставили диагноз «Амблиопия». Почему могло возникнуть это заболевание?

Відповідь клініки

Амблиопия – заболевание, характеризующееся стойким снижением остроты зрения одного или обоих глаз. Как правило, амблиопия обычно развивается при косоглазии, высоких степенях дальнозоркости, астигматизма, миопии, но иногда возникает и «без видимых причин». На самом деле причины, конечно же, есть. Однако выявить их можно лишь только при помощи тщательного диагностического обследования, так как они очень индивидуальны. Например, у одного ребенка амблиопия начинается при разнице рефракции глаз всего в одну диоптрию, у другого - мозг справляется с ситуацией даже при разнице в четыре диоптрии. Поэтому для лечения этого заболевания очень важно активизировать «ленивый» глаз. Если амблиопия врожденная, ребенок не знает, что можно видеть как-то по-другому и воспринимает все как норму. Поэтому сам он жаловаться на зрение не будет. Выявить это заболевание возможно только при помощи досконального обследования всей зрительной системы. «Чувствительный период» амблиопии – когда ее лечение эфективно – очень короткий. Ни в коем случае не откладывайте лечение и строжайшим образом соблюдайте рекомендации врача.

А. Ковальов

Чи існують контактні лінзи для дітей, дитина відмовляється носити окуляри?

Відповідь клініки

Поява високоякісних м'яких контактних лінз, зокрема лінз планової заміни, з дуже високим коефіцієнтом повітро-і вологопроникності, значно розширила можливості дитячих офтальмологів. Контактну корекцію за показаннями тепер призначають навіть немовлятам! Контактні лінзи набагато зручніші, ніж окуляри при активному способі життя, який ведуть діти. Зокрема, лінзи забезпечують широке природне поле зору необхідне при заняттях спортом, тоді як поле зору в окулярах обмежено рамкою оправи для окулярів. Крім того, контактні лінзи більш безпечні, ніж окуляри, тому що не можуть при ударі розбитися та нанести травму. Головна умова ефективної і безпечної контактної корекції - лінзи дитині повинен підібрати лікар за результатами діагностики, проведеної на сучасному обладнанні.

Дитяча офтальмологія в клініці «Ексімер»
Оцініть статтю
Оцiнка 1 Оцiнка 1
Оцiнка 2 Оцiнка 2
Оцiнка 3 Оцiнка 3
Оцiнка 4 Оцiнка 4
Оцiнка 5 Оцiнка 5
Запис оцінки...
Дякуємо за оцінку!
Запис до офтальмолога
Кожен відвідувач сайту отримує знижку 5% на діагностику зору при запису на прийом через сайт.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

  • діагностика займає орієнтовно 2 години;
  • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості, роздрукуйте купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете роздрукувати купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

  • діагностика займає орієнтовно 2 години;
  • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості зберегти купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете зберегти купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

роздрукувати купон Зберегти купон
Відправка форми...
ПIБ
Дата народження
Телефон
E-mail
Хто записується на прийом
Дорослий
Дитина
Мiсце
Дата прийому
Час прийому
допустимий час: з 8:00 до 18:30
Коментар
Запис здійснюється мінімум за 3 дні до передбачуваної дати прийому.
Записатись
Питання офтальмолога
Звертаємо Вашу увагу, що питання може бути опубліковане на сайті.

Лист відправлено

Спасибі, що звернулися в клініку Ексімер. Лікар відповість Вам найближчого часу

Відправка форми...
ПІБ
Вік
E-mail
Питання
Надіслати
Замовити зворотній дзвінок
На даний момент диспетчерська служба не працює Ми зможемо передзвонити вам з 9:00
Ваше сообщение отправлено. Наши операторы свяжутся с вами.
Відправка форми...
ПIБ*
Телефон*
Вказати зручний час для дзвінка
Коментар
Замовити