:
Записатись на прийом
Задати питання
Зворотній дзвінок
Контакти
Пошук по сайту
#
ru | ua
C
Меню
вул. Ділова, буд. 5-Б
Запис на прийом

Діагностика зору

Діагностика зору

Навіщо потрібна діагностика зору?

Комплексне діагностичне обстеження – це перший крок до збереження зору на довгі роки і вирішення різних проблем із зором. В ході діагностики на сучасному обладнанні визначається стан всієї зорової системи, з’ясовуються справжні причини погіршення зору і виявляються очні захворювання навіть на самих ранніх стадіях. На основі отриманих досліджень лікар-офтальмолог підбирає індивідуальну програму профілактики або лікування. Регулярне обстеження зору дозволяє спостерігати динаміку процесів, які відбуваються в зоровій системі, що дуже важливо для запобігання багатьох очних захворювань.

Чим відрізняється комплексна діагностика від звичайної перевірки зору?

Як правило, в офтальмологічних кабінетах в поліклініках або в оптиках за допомогою таблиці перевіряють в основному тільки один параметр зору – його гостроту. Однак, така перевірка не виявляє процеси, які відбуваються в зоровій системі, і не може пояснити причину погіршення зору. Особливо це важливо в дитячому віці, коли на зір впливають приховані процеси, які неможливо виявити без детального обстеження, і в похилому, коли погіршення зору може бути викликано абсолютно різними за природою походження захворюваннями. Власне, і лікування повинно бути різним. В ході діагностики в клініках «Ексімер» для проведення дослідження використовують більше 100 тестів.

Кому потрібна діагностика зору?

 • Людям, у яких погіршився зір. У різних за своєю природою очних захворювань можуть бути схожі симптоми. Важливо виявити причину зниження зору та призначити правильне лікування.
 • Всім людям віком старших 45 років. Ніхто не застрахований від вікових змін, і зорова система також від них страждає. Підвищується ризик виникнення таких захворювань, як катаракта та глаукома, а також проблем із сітківкою. Практично у всіх людей віком старших 45-50 років розвивається вікова далекозорість (пресбіопія).
 • Майбутнім мамам. Під час вагітності зміни можуть відбуватися і в зоровій системі. Особливо потрібно приділяти увагу стану сітківки. Саме вона визначає техніку ведення пологів.
 • Людям з цукровим діабетом, гіпертонією. При таких захворюваннях регулярне обстеження вкрай необхідне, щоб вчасно прийняти міри для збереження зору.
 • Тим, хто носить контактні лінзи. Для ока лінза являється чужорідним тілом, тому необхідно постійно контролювати стан рогівки.
 • Всім, хто активно працює за комп`ютером. Довга робота з гаджетами викликає зорову перенапругу, синдром «сухого ока», що може призвести до серйозних проблем з зором.
 • Всім, в кого планується мікрохірургічне втручання. Діагностичне обстеження перед операцією, в тому числі з приводу катаракти, лазерної корекції зору, дозволить спрогнозувати результати майбутнього втручання, визначити індивідуальні параметри його проведення та виявити протипоказання.
 • Дітям, які навіть не мають проблем із зором. Зорова система формується до 18 років і потребує до себе пильної уваги.

Переваги діагностики в клініках «Ексімер»

 • Клініки оснащені комплексом сучасного високоточного діагностичного обладнання, що дозволяє за один візит
 • До вартості діагностики входить дослідження багатьох параметрів: вимірювання гостроти зору, рефракції (здатності оптичної системи ока заломлювати світові промені), внутрішньоочного тиску, стану внутрішніх структур ока, сітківки і зорового нерва, поле зору.
 • Сертифіковане обладнання останнього покоління дозволяє виміряти необхідні параметри безболісно та безконтактно.
 • Діагностика зору проводиться у відповідності з усіма світовими стандартами.
 • Дані пацієнтів зберігаються в електронній базі, що дозволяє спостерігати процеси, які відбуваються в зоровій системі, в динаміці.

Як проходить діагностика зору в клініках «Ексімер»

Візит кожного пацієнта до лікаря-офтальмолога починається з проведення повного діагностичного обстеження зорової системи. Записатися на прийом можна по телефону або через інтернет-сайт клініки. Діагностика зору займає півтори - дві годин. Зняття параметрів на діагностичних приборах проходить достатньо швидко, однак в деяких випадках більше часу вимагає процедура розширення зіниць, яка необхідна для дослідження внутрішніх структур ока і очного дна.

Після цього, як діагностичні дані зібрані, пацієнт отримує консультацію лікаря-офтальмолога, в ході якої відбувається встановлення діагнозу, а також лікар підбирає програму профілактики та лікування. При необхідності можуть бути призначені додаткові обстеження. Згідно з результатами діагностичного обстеження пацієнт одержує виписку із зазначенням параметрів зорової системи, діагнозу та рекомендацій.

!
Що може бути (трапитись), якщо не перевіряти зір? (Які наслідки неперевіреного зору?)

Підступність багатьох очних захворювань в тому, що вони протікають безсимптомно, і людина не підозрює, що в її зоровій системі почалися небезпечні зміни. Без своєчасного виявлення вони можуть призвести до серйозного погіршення зору, а нерідко і до його втрати. Наприклад, людина може вважати, що її зір погіршується просто через втому від довгої роботи за комп`ютером, а насправді в зоровій системі проходять серйозні зміни, які потребують лікування. Зараз спеціалісти за допомогою сучасного діагностичного обладнання мають можливість виявляти проблеми із зором на початкових стадіях і розпочинати лікування тоді, коли ще не відбулося істотного впливу на функції зорового апарату.

Діагностичне обладнання в клініках «Ексімер»

В діагностичний комплекс клінік «Ексімер» входить обладнання останнього покоління провідних світових виробників: Nidek, Tomey (Японія), Zeiss (Німеччина), Optoyue, Bausch&Lomb, AMO (США) та інших. В одній клініці за один візит швидко та безконтактно вимірюються всі параметри зорової системи, щоб отримати максимально повну картину стану вашого зору.

Як підготуватись до діагностики зору?

Обстеження зорової системи не вимагає від пацієнта особливої підготовки. Для того щоб всі показники були вірними, необхідно завчасно – за 2 тижні – зняти жорсткі лінзи, якщо ви ними користуєтесь. М'які контактні лінзи необхідно зняти за добу до діагностичного обстеження. Додаткові обстеження в цьому випадку, необхідні, наприклад, для вирахування параметрів проведення лазерної корекції зору, можна буде провести перед самою корекцією. В день проведення діагностичного обстеження не забудьте паспорт або документ, що підтверджує особистість. Не рекомендується користуватися декоративною косметикою, вживати алкогольні напої.

Після діагностики зору

Для деяких досліджень вимагається розширення зіниць, тому будьте готові до того, що після проведення обстежень деякий час може бути дискомфорт через нечіткий зір. Рекомендується взяти з собою, сонцезахисні окуляри, краще не сідати за кермо в цей день. Як правило, зіниці приходять в норму до вечора того ж дня, коли була проведена діагностика.

Чому відразу після діагностики зору неможливо підібрати окуляри?

Сучасне повне діагностичне обстеження передбачає огляд при розширених зіницях для дослідження внутрішніх структур ока і очного дна. Правильно підібрати окуляри при розширених зіницях неможливо, тому підбір окулярів або контактних лінз в клініках «Ексімер» необхідно зробити окремо.

Діагностика зору у дітей

Діагностичне обладнання клінік «Ексімер» дозволяє повноцінно обстежити зорову систему навіть у самих маленьких дітей – з трьох місяців. В клініках «Ексімер» діагностика проводиться абсолютно безпечно, безконтактно, не завдає незручностей дитині і дозволяє забезпечити точність встановлення діагнозу. Для обстеження маленьких дітей в клініках працює спеціальний педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09який не вимагає від дитини точної фіксації ока і навіть сам слідкує за його рухами.
Читайте докладніше тут - Діагностика зору у дітей

Вартість послуг

Послуга Ціна (грн.) Диск. карта Акція
Послуга
Ціна (грн.) Диск. карта Акція
Доросле відділення
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога
?
Комплекс діагностичних досліджень органу зору, повний аналіз зорової системи, консультація офтальмолога (огляд очного дна, рекомендації), розроблення плану (програми, схеми) лікування, виписка з медичної карти
1000 950 700
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога
?
Комплекс діагностичних досліджень органу зору, повний аналіз зорової системи, консультація офтальмолога (огляд очного дна, рекомендації), розроблення плану (програми, схеми) лікування, виписка з медичної карти
Диск. карта
950 грн.
Акція
700 грн.
Ціна (грн.)
1000 грн.
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога для пенсіонерів
1000 950 700
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога для пенсіонерів
Диск. карта
950 грн.
Акція
700 грн.
Ціна (грн.)
1000 грн.
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (після лікування)
450 428
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (після лікування)
Диск. карта
428 грн.
Акція
грн.
Ціна (грн.)
450 грн.
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (після лікування) для пенсіонерів
350 350
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (після лікування) для пенсіонерів
Диск. карта
350 грн.
Акція
грн.
Ціна (грн.)
350 грн.
Консультація головного лікаря клініки, к. м. н. Красуцького В. Й.
?
Після проведення обстеження в клініці
600 570
Консультація головного лікаря клініки, к. м. н. Красуцького В. Й.
?
Після проведення обстеження в клініці
Диск. карта
570 грн.
Акція
грн.
Ціна (грн.)
600 грн.
Консультація вітреоретинального хірурга
525 499
Консультація вітреоретинального хірурга
Диск. карта
499 грн.
Акція
грн.
Ціна (грн.)
525 грн.
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (для пацієнтів з виписками з інших офтальмологічних клінік, виписками офтальмологів)
500
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (для пацієнтів з виписками з інших офтальмологічних клінік, виписками офтальмологів)
Акція
грн.
Ціна (грн.)
500 грн.Посилання на повний прайс-лист
Лікарі-офтальмологи клініки «Ексімер»:
Провідний ретинолог клініки, лікар-офтальмолог вищої категорії
Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог
Запис на прийом Задати питання
Питання по темі
<a id="faq-lkz4"></a>Анна, 28 років

Багато років ношу контактні лінзи. Чи треба перед операцією утриматися від лінз? Якщо так, то на який термін?

Відповідь клініки

Для отримання точних діагностичних даних перед виконанням лазерної корекції необхідно зняти м'які контактні лінзи напередодні діагностики і за тиждень до проведення процедури корекції. Для усіх тих, хто носить жорсткі контактні лінзи, фахівці рекомендують відмовитися від їх використання протягом 2х тижнів.

<a id="faq-ch2"></a>Кирило Сергійович, 52 роки

Навіщо проходити комп'ютерну діагностику? Що вона може такого виявити, чого не побачить лікар на прийомі в поліклініці?

Відповідь клініки

Багато очних захворюваннь, особливо на ранніх стадіях, можуть протікати безсимптомно. Але саме в цей період лікування, в більшості випадків, виявляється найбільш ефективним. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє провести обстеження безконтактно, а його результат не залежить від того наскільки точно пацієнт дотримується вказівок лікаря. Така діагностика буде об'єктивною, всебічною та дозволить лікареві отримати повну і достовірну інформацію про розміри, функції, структуру очного яблука.
Повне діагностичне комп'ютеризоване обстеження в клініці «Ексімер» включає: визначення гостроти зору; вимір рефракції , внутрішньоочного тиску; дослідження поля зору; ультразвукові дослідження внутрішніх структур ока (в тому числі в непрозорих середовищах); дослідження форми і заломлюючої сили рогівки; обстеження стану сітківки та зорового нерва і багато інших параметрів. Діагностичні прилади, наявні в арсеналі клініки «Ексімер», дають можливість лікарям виявити, як аномалії рефракції ока (короткозорість, далекозорість, астигматизм), захворювання заломлюючих середовищ ока (помутніння рогівки і кришталика), так і захворювання рецепторного апарату, що виникають при глаукомі, діабеті, дистрофіях сітківки. Таке діагностичне обстеження дає цілісне уявлення про стан зорової системи і допомагає лікарям - офтальмологам виявити на самих ранніх стадіях більшість очних захворювань і запропонувати найбільш ефективне лікування.

<a id="faq-do1"></a>Анастасія, 26 років

У якому віці бажано провести першу діагностику зору дитини і як часто її потрібно проходити надалі?

Відповідь клініки

Перша перевірка зору проводиться ще в пологовому будинку, потім відвідати лікаря-офтальмолога потрібно у віці 1 місяця. Обов'язковий огляд зорової системи також в 6 місяців і в 1 рік. Основне завдання таких обстежень полягає в тому , щоб вчасно виявити наявність вродженої патології (вродженої катаракти , недорозвиненості сітківки , підвищеного внутрішньоочного тиску) і якщо це буде необхідно, то провести лікування. Крім того , визначити чи відповідає оптика ока віковій нормі. Перший рік життя - це пора інтенсивного розвитку зору , тому візити до офтальмолога такі ж важливі, як і до інших фахівців. Доктор порадить, з якою періодичністю слід проходити обстеження надалі. Як правило, рекомендується проводити повне діагностичне обстеження не рідше одного разу на рік.

<a id="faq-ch3"></a>Марія К., 48 років

Чи потрібна спеціальна підготовка перед діагностикою зору?

Відповідь клініки

Ніякої особливої підготовки не потрібно, потрібне дотримання лише декількох правил. Напередодні дослідження варто утриматися від вживання спиртних напоїв. В день обстеження жінкам не варто користуватися декоративною косметикою. Якщо ви носите м'які контактні лінзи, то їх можна зняти в клініці безпосередньо перед перевіркою зору, жорсткі контактні лінзи рекомендують знімати за 2 тижні до передбачуваної дати діагностики. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. Якщо у вас є результати попередніх обстежень, не забудьте теж взяти їх з собою і показати лікарю на прийомі.

Алла Олександрівна, 58 років

Чи можу я приїхати до вас в клініку відразу на операцію, якщо у мене є виписка з результатами обстеження від мого окуліста?

Відповідь клініки

Провести хірургічне лікування в клініці « Ексімер» за підсумками діагностики, виконаної в іншому лікувальному закладі - неможливо. Гарантуючи якість хірургічного лікування, клініка повинна бути стовідсотково впевнена в точності та об'єктивності попереднього обстеження, а також в актуальності даних. Діагностичний комплекс клініки «Ексімер» дозволяє обстежити зорову систему пацієнта по більш ніж 100 тестами. Сучасні комп'ютеризовані прилади відзначають найменші відхилення від норми, визначають наявність захворювання на самих ранніх стадіях його появи, гарантують точність постановки діагнозу і складання повної картини зорової системи пацієнта. Все це дозволяє розрахувати параметри операції максимально точно і гарантувати найкращий результат.

Діагностика зору
Оцініть статтю
Оцiнка 1 Оцiнка 1
Оцiнка 2 Оцiнка 2
Оцiнка 3 Оцiнка 3
Оцiнка 4 Оцiнка 4
Оцiнка 5 Оцiнка 5
Запис оцінки...
Дякуємо за оцінку!
Запис до офтальмолога
Кожен відвідувач сайту отримує знижку 5% на діагностику зору при запису на прийом через сайт.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

 • діагностика займає орієнтовно 2 години;
 • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості, роздрукуйте купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете роздрукувати купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

 • діагностика займає орієнтовно 2 години;
 • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості зберегти купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете зберегти купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

роздрукувати купон Зберегти купон
Відправка форми...
ПIБ
Дата народження
Телефон
E-mail
Хто записується на прийом
Дорослий
Дитина
Мiсце
Дата прийому
Час прийому
допустимий час: з 8:00 до 18:30
Коментар
Запис здійснюється мінімум за 3 дні до передбачуваної дати прийому.
Записатись
Питання офтальмолога
Звертаємо Вашу увагу, що питання може бути опубліковане на сайті.

Лист відправлено

Спасибі, що звернулися в клініку Ексімер. Лікар відповість Вам найближчого часу

Відправка форми...
ПІБ
Вік
E-mail
Питання
Надіслати
Замовити зворотній дзвінок
На даний момент диспетчерська служба не працює Ми зможемо передзвонити вам завтра з 9:00 до 19:00
Ваше сообщение отправлено. Наши операторы свяжутся с вами.
Відправка форми...
ПIБ*
Телефон*
Вказати зручний час для дзвінка
Коментар
Замовити