:
Записатись на прийом
Задати питання
Зворотній дзвінок
Контакти
Пошук по сайту
#
ru | ua
C
Меню
вул. Ділова, буд. 5-Б
Запис на прийом

Лазерна корекція зору в клініці Ексiмер

Лазерна корекція зору

Офтальмологічні клініки «Ексімер» в Україні вже більше 18 років успішно застосовують найефективніший, надійний, прогресивний, прогнозований та безпечний спосіб виправлення короткозорості, далекозорості і астигматизму - ексімер-лазерну корекцію зору.

Що дає лазерна корекція зору?

Лазерна корекція зору - це можливість дивитися на світ своїми очима. Окуляри та контактні лінзи вирішують проблему зниженого зору лише тимчасово: як тільки ви їх знімаєте - контури втрачають різкість, фарби тьмяніють, предмети розпливаються ...

При відсутності протипоказань лазерна корекція зору усуває короткозорість (до -10,0 D), далекозорість (до +6,0 D) та астигматизм (до ±6 диоптрий). У клініці «Ексімер» в розпорядженні пацієнтів - найсучасніші методики лазерної корекції.

Лазерна корекція дає можливість отримати не тільки відмінний зір, але й разом з ним - свободу від окулярів та контактних лінз. Отже - по-справжньому нове життя!

Переваги лазерної корекції в клініках «Ексімер»

Унікальне
сучасне
обладнання

Великий
вибір
методик

Точно
прогнозований
результат

Швидке
і комфортне
лікування

 • Унікальне сучасне обладнання. Застосування рефракційного обладнання найвищого класу зводить ризик ускладнень до суто теоретичному та надає можливість досягати принципово інших якісних характеристик зору в результаті проведення процедур.
 • Великий вибір методик лазерної корекції зору. Точно прогнозований результат: вже після діагностики зору на комп’ютеризованому обладнанні ви знаєте, яким буде зір після корекції.
 • Точно прогнозований результат. Великий вибір методик надає можливість максимально індивідуального підхіду до кожного пацієнта та підбору оптимального способу відновлення зору в ситуаціях навіть складних очних патологій.
 • Швидке і комфортне лікування. Лазерна корекція проводиться в режимі «одного дня» та не порушує розпорядок життя. Зір поліпшується одразу після процедури та остаточно нормалізується протягом одного-двох днів.

Кому потрібна лазерна корекція зору?

 • Людям, які не хочуть погоджуватися на поганий зір та носити окуляри або контактні лінзи.
 • Кому складно підібрати окуляри або контактні лінзи (наприклад, складний астигматизм, велика різниця в гостроти зору очей).
 • Людям, спосіб життя чи професія яких, не дозволяють носити окуляри і контактні лінзи (спортсмени; ті, хто працює в умовах підвищеної запиленості та вологості; любителі активного відпочинку; актори, військовослужбовці).
 • Тим, чия робота вимагає такої високої якості зору (водії, пілоти), яку не можуть забезпечити окуляри та контактні лінзи.

Історія методу

Про те, щоб вирішити проблему кардинально і дати можливість людям добре бачити без будь-яких пристроїв, офтальмологи замислювалися давно. У 1980-ті роки набула поширення радіальна кератотомія (метод Федорова) - нанесення на рогівку спеціальних насічок. Вони зросталися, за рахунок чого рогівка змінювала форму і заломлюючу силу, і зір поліпшувався. Свого часу цей метод був революцією, але мінусів у нього виявилося більше, ніж плюсів. Зараз цей метод відійшов у минуле. Наступним етапом була лазерна корекція. Ідея залишилася колишньою – зміна заломлюючої сили рогівки - природної лінзи ока. Ось тільки цього разу не скальпелем, а лазером. Історія ексімерного лазера, що активно застосовується в сучасній офтальмології, починається з 1976 році. Тоді вчені-медики привернули увагу на розробки корпорації IBM: її фахівці використовували лазерний промінь для нанесення гравіювання на поверхню комп'ютерних чипів. Ця процедура вимагала дійсно ювелірної точності , тому дуже зацікавила лікарів. Вони усвідомлювали, що безпека використання лазерного пучка і можливість його контролю за глибиною і діаметром зони впливу має особливе значення в такій делікатній області, як рефракційна хірургія. Вперше лазерна корекція була застосована в 1985 році.

Як проводиться лазерна корекція?

Лазерна корекція зору проводиться протягом 10-15 хвилин, але вплив самого лазера триває не більше 30-40 секунд. Місцева крапельна анестезія виключає відчуття болю. Відмінний результат лазерної корекції зору досягається при мінімальному ризику виникнення ускладнень та найкоротшому відновлювальному періоді. Лазерна корекція зору проводиться без госпіталізації, в режимі «одного дня».

Як лазер виправляє зір?

Око людини - складна оптична система. Світлові промені, заломлюючись, проходять крізь заломлюючі середовища ока - рогівку, кришталик, скловидне тіло. Коли вони фокусуються на сітківці, ми отримуємо чітке зображення, тобто добре бачимо. В цьому випадку можна говорити, що оптична система ока має нормальну рефракцію - заломлюючу силу. При порушеннях рефракції - короткозорості, далекозорості, астигматизмі фокусування променів на сітківці не відбувається, і людина бачить нечітко. Завданням виправлення аномалій рефракції є зміна заломлюючої сили оптичної системи ока так, щоб домогтися фокусування променів строго на сітківці.

Основний принцип виправлення аномалій рефракції (короткозорості, далекозорості, астигматизму) за допомогою лазера такий: рогівці надається нова форма, завдяки якій промені світла фокусуватимуться саме на сітківці, і зір буде чітким. Вплив ексімерним лазером відбувається на верхні або середні шари рогівки, в залежності від методики. Коли лазер впливає на середні шари, епітелій - поверхневий захисний шар рогівки залишається. Щоб це забезпечити, в ході корекції формується рогівковий лоскут, який відкриває доступ до середніх верств, а після впливу лазера повертається на місце і надійно фіксується за рахунок власного речовини - колагену.

З 1985 року, коли вперше була проведена лазерна корекція зору, постійно вдосконалюються технології і створюються нові методи, які відкривають все більше можливостей для вирішення проблем із зором.

Протипоказання до ексімер-лазерної корекції зору

Протипоказанням до лазерної корекції зору є наявність деяких очних (катаракта, глаукома, кератоконус) і загальних захворювань (ревматичні стани в фазі загострення, герпес в стадії загострення, некомпенсований діабет, туберкульоз в гострій формі, декомпресійна хвороба та інші).

Після лазерної корекції

Добре бачити пацієнт починає відразу після проведення лазерної корекції, але остаточно зір нормалізується протягом тижня.

Після цієї процедури можна вести звичний спосіб життя, оскільки ніяких обмежень на фізичні та зорові навантаження немає. Виняток становлять лише відвідування басейну, лазні, сауни, купання в водоймах, використання декоративної косметики, яких рекомендується уникати протягом декількох днів після проведення корекції.

Лазерна корекція та вік

Оптимальним для проведення лазерної корекції вважається вік від 18 до 45 років. До 18 років організм ще розвивається, а з ростом очного яблука може змінитися і зір. Після 45 років проведення корекції можливо, але потрібно пам'ятати, що вона не застрахує від появи вікової далекозорості (пресбіопії). У будь-якому випадку, остаточне рішення про можливість проведення лазерної корекції приймає лікар на підставі індивідуальних показань, отриманих після обстеження.

Лазерна корекція та вагітність

Лазерна корекція зору не впливає негативно ні на майбутню вагітність, ні на спосіб ведення пологів. Обмеженням до проведення лазерної корекції зору є сама вагітності та період лактації (годування груддю). Пояснюється це змінами гормонального фону, що відбуваються в організмі жінки, що може призводити до змін в стані зорової системи. Результат лазерної корекції, проведеної в цей період, може бути нестабільним.

Рішення про можливість проведення лазерної корекції зору приймає лікар. Якщо проведення корекції неможливе, в клініці «Ексімер» підберуть інші методи виправлення зору, наприклад, операцію по імплантації факічних лінз або рефракційну заміну кришталика.

Лазерна корекція зору: стереотипи ▼

Вартість послуг

Послуга Ціна (грн.) Диск. карта Акція
Послуга
Ціна (грн.) Диск. карта Акція
Доросле відділення
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 1 ступінь складності
11500 11500
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 1 ступінь складності
Акція
11500 грн.
Ціна (грн.)
11500 грн.
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 2 ступінь складності
12150 11500
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 2 ступінь складності
Акція
11500 грн.
Ціна (грн.)
12150 грн.
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 3 ступінь складності
13100 11500
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 3 ступінь складності
Акція
11500 грн.
Ціна (грн.)
13100 грн.
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 4 ступінь складності
14500 11500
Лазерна корекція зору за методиками ЛАСІК (Ласек) 4 ступінь складності
Акція
11500 грн.
Ціна (грн.)
14500 грн.
Лазерна корекція зору за методикою ЛАСІК з використання технології «тонкий лоскут»
?
Лазерна корекція зору с формуванням надтонкого рогівкового лоскуту (90 мкм) здійснюється за допомогою спеціальної одноразової головки мікрокератому. Перевагою надтонкого лоскуту є максимально щадний вплив на рогівкову тканину. Це надало можливість застосовувати метод Ласік у пацієнтів з тонкою рогівкою
15500 11500
Лазерна корекція зору за методикою ЛАСІК з використання технології «тонкий лоскут»
?
Лазерна корекція зору с формуванням надтонкого рогівкового лоскуту (90 мкм) здійснюється за допомогою спеціальної одноразової головки мікрокератому. Перевагою надтонкого лоскуту є максимально щадний вплив на рогівкову тканину. Це надало можливість застосовувати метод Ласік у пацієнтів з тонкою рогівкою
Акція
11500 грн.
Ціна (грн.)
15500 грн.
Використання Фемтолазерної технології формування лоскуту при виконанні ексімер-лазерної корекції зору (ДОПЛАТА)
11000 10450
Використання Фемтолазерної технології формування лоскуту при виконанні ексімер-лазерної корекції зору (ДОПЛАТА)
Диск. карта
10450 грн.
Акція
грн.
Ціна (грн.)
11000 грн.Посилання на повний прайс-лист

Лікарі-офтальмологи клініки «Ексімер»:
Головний лікар київської клініки «Ексімер», лікар-офтальмолог вищої категорії, к. м. н.
Провідний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Провідний спеціаліст рефракційного відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, фахівець з контактної корекції
Лікар офтальмолог другої категорії
Провідний ретинолог клініки, лікар-офтальмолог вищої категорії
Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог
Вітреоретинальний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Завідувач анестезіологічною службою, лікар анестезіолог вищої категорії
Запис на прийом Задати питання
Питання по темі
Аліна, 25 років

У мене міопія -11 і -12, окуляри не допомагають, лінзи носити теж не можу - непереносимість, лазерну корекцію теж не роблять. Як бути?

Відповідь клініки

Для корекції високих ступенів короткозорості, далекозорості, астигматизму, в випадках, коли природна акомодація ще не втрачена може бути рекомендована імплантація факічних лінз. По механізму дії факічні лінзи подібні на контактні, тільки розташовуються не на поверхні рогівки , а імплантуються всередину ока (у передню або задню камеру). Установку факічних лінз офтальмохірург проводить через мікророзріз до 2,5 мм, який самогерметизується, накладення швів не потрібно. Процедура виконується в режимі одного дня, без госпіталізації.

<a id="faq-lkz1"></a>Олена М., 28 років

Чи можна робити лазерну корекцію при тонкій рогівці?

Відповідь клініки

У клініці « Ексімер» використовується метод лазерної корекції зору - «Фемто-ЛАСІК». Він дозволяє здійснювати корекцію при різних складних станах зорової системи, в тому числі - при тонкій рогівці. Але головна перевага Фемто-ЛАСІКа – полягає в якісних результатах корекції.
Лазерна корекція зору за методом Фемто-ЛАСІК виконується за допомогою системи двох лазерів: фемтосекундного і ексімерного.
Ця методика не змінює принципів лазерної корекції зору - також змінюється форма однієї з заломлюючих поверхонь ока – рогівки, і це також відбувається в її середніх шарах.
Але операція за цим методом виконується з урахуванням персональних параметрів зорової системи кожного пацієнта, коли з точністю до доль мікрона задається і контролюється, в тому числі діаметр, товщина, центрування і морфологія поверхневого зрізу рогівки. При цьому поверхня рогівкового клапана виходить ідеально тонкою і гладкою, що робить практично неможливим появу спотворень зору в умовах, наприклад, недостатньої освітленості, які можливі при проведенні лазерної корекції зору іншими методами. Корекція Фемто-ЛАСІК відбувається без механічного впливу на рогівку, тому ймовірність післяопераційних ускладнень (і так вкрай низька при лазерній корекції зору) зводиться до рівня лише «теоретично можливої».
Клініка « Ексімер» в Одесі - єдина проводить таку корекцію, та й по всій Україні надати таку послугу можуть лише декілька клінік, хоча в світі операції проводяться вже більше 10 років і виконано близько 1,5 млн. успішних операцій.

Настя, 23 роки

Мама виправляла короткозорість 20 років тому, каже, що після операції було боляче. Зараз щось змінилося?

Відповідь клініки

Шлейф негативних домислів про корекцію зору тягнеться з часів, коли застосовувалася радіальна кератотомія. Сутність даного методу полягала в наступному: на рогівці ока спеціальним діамантовим ножем наносилися насічки до 30% товщини рогівки (від зіниці до периферії рогівки), які згодом зросталися. Завдяки цьому відбувалася зміна форми рогівки і її заломлюючої сили, внаслідок чого зір поліпшувався - це було величезним плюсом даної технології. Мінусів у цього методу було куди більше. Інструмент хірурга був далекий від мікронної точності, тому спрогнозувати результат операції було досить складно. Загоєння насічок відбувалося у кожного по-різному, залежно від індивідуальної швидкості регенерації, часто супроводжуючись ускладненнями. Відновлювальний період був довгим і супроводжувався значними обмеженнями.
Застосування ексімерного лазера в офтальмохірургії зробило справжню революцію. Під час сучасної операції лазерної корекції зору відгинається поверхневий шар рогівки товщиною 90-130 мікрон, відкриваючи лазерному променю доступ до більш глибоких її шарів. Потім лазер випаровує частину рогівки, клапоть повертається на місце і фіксується за рахунок колагену, власної речовини рогівки. Накладати шви не потрібно, тому що відновлення епітелію по краю клаптя відбувається самостійно. Після корекції добре бачити пацієнти починають вже через 1,5-2 години.
Але вдосконалення методик продовжується і, новітня методика Фемто - ЛАСІК повністю виключає механічний вплив. Цей метод отримав ще назву «повністю лазерний ЛАСІК» тому, що виконується за допомогою системи двох лазерів: Фемтосекундний відокремлює рогівковий клапоть, а ексімерний - коригує форму рогівки. Завдяки безконтактному проведенню процедури, відновлення після неї проходить дуже швидко, неприємні відчуття практично виключені.

Анатолій, 32 роки

Кажуть, що після лазерної корекції, очі стають більш чутливими до будь-яких травм, перевантажень, інфекцій. Це так?

Відповідь клініки

Око людини - за визначенням орган уразливий і чутливий, не дарма ми говоримо: «берегти як зіницю ока».
Більшість упереджень про обмеження після корекції зору пов'язано з умовами, що накладаються на спосіб життя пацієнта після радіальної кератотомії - методу, який передував лазерній корекції. Ця методика вимагала тривалого терміну реабілітації: пацієнтові доводилося залишатися в лікарні, виключаючи фізичні навантаження і перенапруження.
У процесі процедури лазерної корекції вплив відбувається тільки на рогівку, причому в більшості методик - на її середню частину, не зачіпаючи її поверхневих шарів. Крім того, лазером випаровуються шари на товщину, яка вимірюється мікронами, а тому це не призводить до значного її витончення. Всі інші відділи ока не зазнають ніякого впливу. Після проведення корекції обмеження мінімальні і накладаються тільки на дуже обмежений термін, потім людина повертається до звичного життя. Доречі, лазерна корекція зору - це єдиний спосіб відновлення зору для тих, хто відчуває максимальні навантаження: льотчиків-випробувачів, рятувальників, альпіністів, каскадерів, боксерів, борців та ін. Багато відомих спортсменів зробили лазерну корекцію зору.

<a id="faq-lkz2"></a>Віктор 16 років

З якого віку можна робити лазерну корекцію зору?

Відповідь клініки

Оптимальним віком для виправлення зору за допомогою лазерної корекції вважається період від 18 до 45 років. До 18 років корекція не рекомендується, так як в цьому віці з ростом всього організму, в тому числі і очного яблука, може змінитися і рефракція. А ось після 45 років лікарі попереджають пацієнта про те, що лазерна корекція не застрахує його від можливої появи вікової далекозорості (пресбіопії).

<a id="faq-lkz4"></a>Анна, 28 років

Багато років ношу контактні лінзи. Чи треба перед операцією утриматися від лінз? Якщо так, то на який термін?

Відповідь клініки

Для отримання точних діагностичних даних перед виконанням лазерної корекції необхідно зняти м'які контактні лінзи напередодні діагностики і за тиждень до проведення процедури корекції. Для усіх тих, хто носить жорсткі контактні лінзи, фахівці рекомендують відмовитися від їх використання протягом 2х тижнів.

<a id="faq-lkz3"></a>Віка, 30 років

Планую незабаром вагітність. Чи варто робити лазерну корекцію (-5) зараз, чи почекати і зробити її після пологів?

Відповідь клініки

На вагітність і майбутнє розродження лазерна корекція впливу не чинить. Десятки тисяч жінок, які виконували раніше корекцію в клініках « Ексімер», вже стали мамами або планують вагітність. Маючи результати тривалого спостереження в динаміці за цими пацієнтами, можемо сказати, що, здійснивши ексімер-лазерну корекцію, ви можете надалі народжувати, не боючись за своє здоров'я і здоров'я малюка . Планувати вагітність можна вже через 6 місяців після проведення лазерної корекції.
Проте варто відзначити, що в процесі вагітності та розродження складнощі можуть виникати у жінок, які мають проблеми із сітківкою ока. Нерідко саме стан сітківки є показанням до проведення кесаревого розтину. Тому на етапі планування вагітності рекомендуємо пройти консультацію у лікаря-ретинолога.

Лазерна корекція зору
Оцініть статтю
Оцiнка 1 Оцiнка 1
Оцiнка 2 Оцiнка 2
Оцiнка 3 Оцiнка 3
Оцiнка 4 Оцiнка 4
Оцiнка 5 Оцiнка 5
Запис оцінки...
Дякуємо за оцінку!
Запис до офтальмолога
Кожен відвідувач сайту отримує знижку 5% на діагностику зору при запису на прийом через сайт.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

 • діагностика займає орієнтовно 2 години;
 • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості, роздрукуйте купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете роздрукувати купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

 • діагностика займає орієнтовно 2 години;
 • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості зберегти купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете зберегти купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

роздрукувати купон Зберегти купон
Відправка форми...
ПIБ
Дата народження
Телефон
E-mail
Хто записується на прийом
Дорослий
Дитина
Мiсце
Дата прийому
Час прийому
допустимий час: з 8:00 до 18:30
Коментар
Запис здійснюється мінімум за 3 дні до передбачуваної дати прийому.
Записатись
Питання офтальмолога
Звертаємо Вашу увагу, що питання може бути опубліковане на сайті.

Лист відправлено

Спасибі, що звернулися в клініку Ексімер. Лікар відповість Вам найближчого часу

Відправка форми...
ПІБ
Вік
E-mail
Питання
Надіслати
Замовити зворотній дзвінок
На даний момент диспетчерська служба не працює Ми зможемо передзвонити вам завтра з 9:00 до 19:00
Ваше сообщение отправлено. Наши операторы свяжутся с вами.
Відправка форми...
ПIБ*
Телефон*
Вказати зручний час для дзвінка
Коментар
Замовити