:
Записатись на прийом
Задати питання
Зворотній дзвінок
Контакти
Пошук по сайту
#
ru | ua
C
Меню
вул. Ділова, буд. 5-Б
Запис на прийом

Красуцький Віктор Йосипович
Головний лікар київської клініки «Ексімер», лікар-офтальмолог вищої категорії, к. м. н.
Детальніше
Сховати

У 1982 році закінчив Київський медичний інститут, а в 1983 році інтернатуру на кафедрі офтальмології Київського медичного інституту на базі Київської обласної клінічної лікарні. З 1983 р по 1987 р. - районний офтальмолог, лікар-ординатор очного відділення Броварської центральної районної лікарні Київської області.

З 1987 р - 1990 р навчався в клінічній ординатурі на кафедрі офтальмології КМАПО на базі київської лікарні «Центр мікрохірургії ока».

Протягом 10 років був завідувачем очного відділення центральної районної лікарні. З 2001 року лікар-консультант клініки «Ексімер», а з 2004 року - Головний лікар клініки.

Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Мікрохірургія ока», «Сучасні аспекти хірургічного лікування і корекції короткозорості та астигматизму», «Факоемульсифікації катаракти», «Рефракційна і лазерна хірургія» і т. і.

З 2004 р - 2010 року - асистент кафедри очних хвороб Київського Національного Медичного Університету.

Є постійним учасником міжнародних та українських конференцій і з'їздів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками і технологіями катарактальної і рефракційної хірургії. У 2009 році пройшов спеціалізацію по імплантації внутрішньоочних факічних лінз компанії STAAR (Швейцарія) в США. У 2013 році пройшов спеціалізацію по роботі з фемтосекундним лазером - курси по проведенню фемтосекундних лазерних корекцій, імплантації рогівкових кілець, і фемто-пересадку рогівки в Іспанії.

За його плечима величезний практичний досвід. Є Членом Європейського та Американського товариств рефракційних і катарактальних офтальмологів-хірургів, членом Міжнародного наукового товариства офтальмологів. Має 39 друкованих праць, 3 патенти на винахід. Медичний стаж 35 років.

Детальніше
Сховати
Прожога Сергій Анатолійович
Провідний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше
Сховати

Закінчив ІІ лікувальний факультет Київського медичного інституту в 1986 році. Після закінчення інтернатури з офтальмології на кафедрі очних хвороб Київського медичного інституту на базі Київської обласної клінічної лікарні працював лікарем-офтальмологом, заступником головного лікаря по медичній частині Згурівської ЦРЛ Київської області. У 1990 р пройшов курси тематичного удосконалення «Мікрохірургія ока» на кафедрі офтальмології КМАПо на базі київської лікарні «Центр мікрохірургії ока».

З 1991 по 1999 рік був завідувачем очного відділення Обухівської центральної районної лікарні Київської області. Після цього працював старшим ординатором дитячого очного відділення Київської обласної клінічної лікарні.

З 2004 року - завідувач дитячим відділенням офтальмологічної клініки «Ексімер». Провідний хірург-страболог (фахівець в області косоокості). Має величезний практичний досвід в лікуванні всіх форм косоокості у дітей та дорослих, лікування дакріоцистита новонароджених, ністагму та ін.

З 2006 року - завідувач відділенням рефракційної хірургії клініки «Ексімер». Досконало володіє методиками Ексімер-лазерної корекції зору: Lasik, PRK, EPI-K, ФТК, технологіями Custom Vue і «тонкий клапоть». Ведучий рефракції хірург.

Бере активну участь в науково-практичних конференціях. Має 6 друкованих робіт. У 2007 році номінований Нагородою їм. Н. І. Пільман «За досягнення в дитячій офтальмології».

У 2011 році пройшов спеціалізацію з ортокератологічного лікування (використання лінз нічного носіння Paragon CRT 100) В 2011 році освоїв практичний курс по застосування приладу UV-X-TM (Швейцарія) в лікуванні захворювань рогівки (кератоконус і ін.).

У 2013 році пройшов спеціалізацію по роботі з фемтосекундним лазером - курси по проведенню фемтосекундних лазерних корекцій, імплантації рогівкових кілець, і фемто-пересадку рогівки в Іспанії.

Детальніше
Сховати
Коваленко Андрій Володимирович
Лікар вищої категорії. Офтальмохірург.
Детальніше
Сховати
Член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS). 
Член Американського товариства катарактальної і рефракціїної хірургії (ASCRS).
Досвід роботи - 23 роки.
Спеціалізація - хірургія катаракти та глаукоми.
Володар Всеукраїнського рекорду з часу оперування катаракти - 1 хвилина 56 секунд.
Детальніше
Сховати
Перекупко Лариса Іванівна
Провідний спеціаліст рефракційного відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, фахівець з контактної корекції
Детальніше
Сховати

Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця м Київ в 1993 році. Після закінчення інтернатури на базі Київської лікарні «Центр мікрохіургргіі очі» з 1998 року - лікар-офтальмолог поліклініки №1 Солом'янського району м Київ. З 1999 року - лікар-офтальмолог Київської клініки «Ексімер». Працює з моменту відкриття клініки.

У 2002 році після проходження спеціалізації з дитячої офтальмології в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. Філатова м. Одеса - лікар-офтальмолог дитячого відділення клініки «Ексімер». Фахівець з контактної корекції зору. Регулярно проходила курси підвищення кваліфікації і удосконалення лікарів. З 2005 року - провідний консультант рефракційного відділення клініки «Ексімер». Володіє сучасними методиками комп'ютерної діагностики зору. Має великий клінічний досвід. Учасник міжнародної конференції «Сучасні технології катарактальної і рефракційної хірургії» м. Москва, 2007 р. За час роботи в Київській клініці «Ексімер» були опубліковані 11 статей Лариси Іванівни.

Неодноразово була учасником наукових конференцій. Відвідала Конгрес Європейського товариства катарактальної і рефракційного хірургів (ESCRS) в 2011 р у Відні і в 2014 р в Лондоні.

Загальний стаж роботи - 24 років.

Детальніше
Сховати
Красуцький Андрій Вікторович
Лікар офтальмолог другої категорії
Детальніше
Сховати

У 2000-2006 навчався в Національному медичному університеті імені академіка О. О. Богомольця.

2006-2008 - інтернатура за спеціальністю «Офтальмологія» на кафедрі офтальмології НМАПО імені П. Л. Шупика на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» і КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня».

2008 - курс факоемульсифікації катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи на базі Wet Lab Алкон, Україна. 2008-2011 - районний офтальмолог Згурівської ЦРЛ.

2011 - курс факоемульсифікації катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи на базі Wet Lab Алкон, Україна. 2012 - курси ТУ «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика та факоемульсифікацією»..

Робота в ОК «Ексімер»:

2005-2010 - робота в діагностичному відділенні 2010-2012 - завідувач діагностичним відділенням.

2012- катарактальний хірург, лікар-консультант катарактального і рефракційного відділень. Досконало володіє сучасними методиками діагностики зорової системи і терапевтичного лікування захворювань очей.

З 2006 року - постійний учасник Конгресів Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів; Всеросійської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Федоровські читання». На високому рівні володіє всіма методами діагностики органу зору і терапевтичного лікування захворювань очей, постійний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій, є співавтором 13 друкованих праць і 2 патентів на винахід.

Детальніше
Сховати
Калимун Надія Андріївна
Провідний ретинолог клініки, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше
Сховати

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1984 році. Після закінчення інтернатури на базі лікарні швидкої допомоги м. Миколаїв і спеціалізації на кафедрі офтальмології Київського інституту удосконалення лікарів працювала лікарем-офтальмологом Червоноградської ЦМЛ Львівської області. З 1990 по 1993 рр навчалася в клінічній ординатурі на базі Київського інституту удосконалення лікарів. Регулярно проходила навчання на кафедрі офтальмології Львівського медичного інституту, в клінічній ординатурі на базі Київського інституту удосконалення лікарів, на базі МНТК «Мікрохірургія ока» м. Чебоксари, м. Санкт-Петербург за темами «Лазерні методики лікування в офтальмології», «Інтраокулярні лазерні методи лікування захворювань очей ».

З 1993 по 1996 рр. працювала лікарем-офтальмологом клініки «Федоровський офтальмологічний центр».

З 2000 року - лікар-офтальмолог Київської клініки «Ексімер». Провідний ретинолог (фахівець в області лікування сітківки). Лікар-глаукоматолог. Досконало володіє сучасними методиками діагностики зорової системи, терапевтичними і лазерним методикам лікування захворювань сітківки та глаукоми. Бере участь в Міжнародних з'їздах та конференціях. Має 12 друкованих праць, 3 патенти. Працює над дисертацією по лазерному лікуванню глаукоми. Загальний стаж роботи 33 роки.

Детальніше
Сховати
Качурова Ірина Миколаївна
Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог
Детальніше
Сховати

У 1986 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1987 році пройшла інтернатуру на базі очного відділення Сумської обласної лікарні. Одержала широку післядипломну освіта, регулярно бере участь в різних конференціях, з'їздах, форумах за фахом.

З 1987 по 1989 роки працювала лікарем-офтальмологом 4-ї міської лікарні (Суми), потім переведена лікарем-офтальмологом в відділення мікрохірургії ока Сумської обласної лікарні в обласну лікарню.

У 1993 році працювала лікарем-офтальмологом в приватному медичному центрі в місті Нови Сад, Сербія. З вересня 1993 року по 1995-й - лікар-офтальмолог поліклінічного відділення Сумської міської лікарні №1. В цей же час працювала за сумісництвом лікарем-офтальмологом в обласній інфекційній клінічній лікарні, потім в поліклініці обласної інфекційної лікарні.

З травня 1995 року по грудень 2000-го - лікар-офтальмолог відділення мікрохірургії ока Сумської обласної лікарні. З 2001 по 2007 роки працювала лікарем-офтальмологом клініки офтальмології 411 Центрального військового клінічного госпіталю. До 2010 року - лікарем-офтальмологом одеського обласного очного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни.

З червня 2010 року працювала лікарем-офтальмологом клініки хірургії клінічного госпіталю державної прикордонної служби України. Ірина Миколаївна володіє теоретичними знаннями і практичними навичками в галузі офтальмології, має досвід роботи в офтальмологічному стаціонарі з проведенням оперативних втручань за сучасними методиками при хірургічному лікуванні катаракти, глаукоми, міопії, новоутворень, хірургії повік, володіє методиками проведення лазерних операцій в області переднього і заднього відрізків очного яблука . Також володіє методиками діагностики та лікування очних захворювань за допомогою оптичних лінз, методами експертної оцінки хворих з офтальмологічними захворюваннями, є досвід роботи з надання допомоги офтальмологічним хворим в центрі екстреної медичної допомоги.

З 2014 року - лікар-офтальмолог Київської клініки «Ексімер». Провідний ретинолог (фахівець в області лікування сітківки). Лікар-глаукоматолог. Досконало володіє сучасними методиками діагностики зорової системи, терапевтичними і лазерними методиками лікування захворювань сітківки та глаукоми. Загальний стаж роботи 31 рік.

Детальніше
Сховати
Філіпчук Олександр Миколайович
Вітреоретинальний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше
Сховати

У 1998 році закінчив Буковинську державну медичну академію. З 1998 по 2000 рік проходив інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі кафедри офтальмології НМАПО ім. П. Л. Шупика. З 2000 по 2001 рік - працював лікарем-офтальмологом в Олевському ТМО Житомирської області. З 2001 по 2003 рік - клінічна ординатура на базі кафедри офтальмології НМАПО ім. П.Л. Шупика. З 2003 р. по 2014 р. - лікар-офтальмолог відділення № 21 КМКОЛ «Центр мікрохірургії ока».

Член Української асоціації офтальмологів, які займаються хірургічною практикою. У 2007 році - Переможець «Конкурсу молодих вчених». 1 місце за роботу «Оперативне лікування ретинопатії недоношених 5-го ступеня». Учасник щорічних профільних наукових конференцій. 

Детальніше
Сховати
Пархоменко Олег Георгійович
Кандидат медичних наук. Лікар вищої категорії. Офтальмохірург
Детальніше
Сховати
Член Американської Академії Офтальмології (ААО).
Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів(ESCRS).
Досвід роботи - 13 років.
Спеціалізація - хірургія катаракти та глаукоми. Ретинологія.
Детальніше
Сховати
Варга Олена Юріївна
Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування
Детальніше
Сховати

Закінчила Ужгородський державний медичний університет в 1999 році. Після закінчення інтернатури за спеціальністю «Дитяча офтальмологія» на базі Центральної міської лікарні та Центру мікрохірургії ока м. Киев працювала дитячим лікарем-офтальмологом Васильківської центральної районної лікарні.

У 2001 році пройшла курси тематичного удосконалення з оптометрії і контактної корекції, в 2003 році - курси тематичного удосконалення з мікрохірургії ока, в 2004 році - передатестаційні курси на кафедрі офтальмології КМАПО ім. П. Л. Шупика.

З 2006 року лікар-офтальмолог дитячого відділення офтальмологічної клініки «Ексімер». Спеціалізується на комп'ютерній діагностиці зору, сучасні методики апаратного лікування аномалій рефракції, косоокості у дітей та дорослих. Фахівець з контактної корекції зору.

У 2008 році отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча офтальмологія». У 2011 році пройшла спеціалізацію з ортокератологічного лікування (застосування лінз нічного носіння Paragon CRT 100).

З 2014 року присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.

Детальніше
Сховати
Іванов Олександр Миколайович
Завідувач анестезіологічною службою, лікар анестезіолог вищої категорії
Детальніше
Сховати

У 1984 році закінчив Київський медичний інститут. Інтернатуру з анестезіології пройшов на базі Київської обласної клінічної лікарні №1.

У 1985 - 1986 рр. - районний анестезіолог в м. Чорнобиль.

З 1986 р - лікар-ординатор відділення анестезіології та інтенсивної терапії в Броварської центральної районної лікарні, Київської обласної клінічної лікарні №2. Пройшов удосконалення на кафедрі дитячої анестезіології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика за курсом «Дитяча анестезіологія та інтенсивна терапія», спеціалізацію на кафедрі неврології.

У 2000 році - тематичне удосконалення на кафедрі хірургії з курсу «Проблеми невідкладних станів в клініці внутрішніх хвороб». З 2002 року - лікар-анестезіолог клініки «Ексімер». 2005 - курси удосконалення «Актуальні питання пульмонології», а в 2006 році - курси «Невідкладна ЛОР-допомога і алергічні стани в отоларингологічній і загальній практиці».

Має великий досвід роботи з важкими хворими всіх вікових груп. Стаж роботи за фахом 33 роки.

Детальніше
Сховати
Запис на прийом Задати питання
Запис до офтальмолога
Кожен відвідувач сайту отримує знижку 5% на діагностику зору при запису на прийом через сайт.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

  • діагностика займає орієнтовно 2 години;
  • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості, роздрукуйте купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете роздрукувати купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

Номер Вашої запису: {{appoint_num}}

Наш співробітник зв'яжеться з Вами для того, щоб підтвердити запис на прийом.

Уважно прочитайте наступну інформацію:

  • діагностика займає орієнтовно 2 години;
  • у разі якщо вказаний Вами час зайнято, оператор зателефонує та ви оберете інший зручний для Вас час.

По можливості зберегти купон на знижку та надайте його при оформленні в реєстратурі клініки. У випадку якщо Ви не можете зберегти купон, запам'ятайте номер Вашого запису {{appoint_num}}.

роздрукувати купон Зберегти купон
Відправка форми...
ПIБ
Дата народження
Телефон
E-mail
Хто записується на прийом
Дорослий
Дитина
Мiсце
Дата прийому
Час прийому
допустимий час: з 8:00 до 18:30
Коментар
Запис здійснюється мінімум за 3 дні до передбачуваної дати прийому.
Записатись
Питання офтальмолога
Звертаємо Вашу увагу, що питання може бути опубліковане на сайті.

Лист відправлено

Спасибі, що звернулися в клініку Ексімер. Лікар відповість Вам найближчого часу

Відправка форми...
ПІБ
Вік
E-mail
Питання
Надіслати
Замовити зворотній дзвінок
На даний момент диспетчерська служба не працює Ми зможемо передзвонити вам завтра з 9:00 до 19:00
Ваше сообщение отправлено. Наши операторы свяжутся с вами.
Відправка форми...
ПIБ*
Телефон*
Вказати зручний час для дзвінка
Коментар
Замовити